Dobry  dobór koloru  lakieru i jego odcieni  , oraz struktury lakieru bezbarwnego  jest naszą dewizą . 


W trakcie prac lakierniczych używamy promienników podczerwieni , co pozwala na przyspieszenie procesu naprawy oraz wyeliminowanie do minimum efektu częstych wad lakierniczych , takich jak  mapowanie , siadanie rys z procesu obróbki. Wszystkie naprawy lakiernicze  wykonujemy wg  najnowszych  technologi  oraz  z użyciem materiałów wyłącznie renomowanych Firm : Autocolor , Spice Hacker , Du Pont , Spectral.

W połączeniu z profesjonalnymi urządzeniami Firm  Sata , Hamach , De Vilbis  jakośc świadczonych  usług jest na bardzo wysokim poziomie co  potwierdzamy udzielając gwarancji na  nałożone powłoki lakiernicze ,  czego nie oferuje większość konkurencyjnych  zakładów lakierniczych.

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami mającymi zastosowanie w naszej branży dzięki wielu szkoleniom organizowanym przez w/w producentów w których staramy się zawsze brać czynny udział . Doświadczenie w doborze koloru lakieru  i jego odcieniu jest naszym dużym atutem , pojazd po naprawie lakierniczej w naszym zakładzie  wyjeżdża bez efektu szachownicy .